Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Prekių grąžinimas

Kokias kokybiškas prekes galima grąžinti?

Pirkėjas neturi teisės grąžinti prekių, kurios:

  • buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
  • prekės, kurios buvo naudotos, nebe originalioje ir (ar) pažeistoje pakuotėje (t. y. negali buvo pašalintos ir (ar) pažeistos apsauginės plėvelės, Prekių pakuotės buvo atidarytos, vidinės ir išorinės pakuotės yra išpurvintos, nuimtos ir (ar) pažeistos etiketės ir pan.), jos nebėra tos pačios komplektacijos, kaip gavo Pirkėjas, nebėra instrukcijos ir garantinio knygelės (jei tokie buvo pateikti kartu su Preke) ir (ar) nebėra kitų Prekės priklausinių.
  • gali būti atsisakomos priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Ką daryti norint grąžinti kokybišką prekę?

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti kokybiškas prekes, Pirkėjas, vadovaujantis Elektroninės parduotuvės taisyklėmis ir galiojančiais teisės aktais, apie prekių nuotolinės pirkimo pardavimo sutarties atsisakymą turi:

  • informuoti Gerard‘s ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos apie Sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu info@gerards.lt arba užpildydamas užklausos formą;
  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Gerard‘s informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, kaip tai Elektroninės parduotuvės taisyklėse, perduoti Gerard‘s prekes kartu su jų pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, garantinės priežiūros knygele), jei taikoma, Elektroninės parduotuvės taisyklėse numatytu būdu.

Gerard‘s, gavę grąžinamas kokybiškas prekes, turi teisę patikrinti ir įvertinti jų būklę. Jeigu prekės neatitinka Elektroninės parduotuvės taisyklėse nustatytų reikalavimų, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių ir negrąžinti už jas Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Kaip ir kur grąžinti prekes?

Pirkėjas, informavęs Pardavėją apie Sutarties atsisakymą turi išsiųsti prekes individualiai su Gerard‘s atstovu sutartu būdu.

Prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui.

Kaip ir kada bus grąžinti už prekes sumokėti pinigai?

Jūsų sumokėta suma už prekes ir jų pristatymą (jei už pristatymą mokėjote) bus grąžinama per 14 d. nuo prekių grąžinimo dienos (t. y. nuo dienos, kai Gerard‘s gauna prekes) į kliento banko sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.